Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

Mikulášský karneval

Středa 11. 12. 2019, 10.31 od Maky | Karnevaly | 114x
obrazek

Mikulášský karneval se uskutečnil již tradičně v Sokolském domě v Rudné 1.12. 2019. I tentokrát sál téměř praskal ve švech a krásných masek se sešlo opravdu hodně. Zvláště milé bylo to, že masky oblékli i někteří rodiče. Atmosféře v sále to jen pomohlo. Celé odpoledne letos moderoval Rumcajs, který sklidil se svou maskou také velký úspěch. Děti se mohly nejprve vyřádit na parketě při tanci, a kdo byl trochu soutěživý, zapojil se do nejrůznějších zábavných her a soutěží. Celý program zpestřovaly návštěvy Kuřete z organizace Pomozte dětem, které si také zatančilo a zasoutěžilo. Zvláště se mu líbil kuřecí tanec. I letos se Kuřeti do kasičky sešlo dost peněz, které půjdou na potřebnou pomoc nemocným dětem.

Jak jsem se již zmínila, krásných masek bylo opravdu hodně. Vybrat z nich deset nejlepších bylo velmi těžké. Přednost měly ty masky, u kterých bylo jasné, že jsou vyráběné doma, že si s nimi maminky, tatínkové i samotné děti dali velkou práci. Mezi oceněné se nakonec dostali Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Párek v rohlíku, Rákosníček, Pravěké ženy, Popcorn, Pipi, Joker, Podzim, Malá mořská víla, Noc… Cenu za nejlepší rodinnou masku si odnesla rodina Horníků. Masky však byly skvělé všechny. S přibývající tmou přišel čas na návštěvu Mikuláše. To byla panika, když v sále zhaslo světlo, pouze po podiu se válela rudě osvětlená mlha a z ní se za zvuků pekla vynořilo několik čertů! Takové představení muselo vylekat i některé dospěláky. Naštěstí se ve chvilce hudba změnila a osvětleni prskavkami přišli mezi děti andělé a za nimi samozřejmě Mikuláš. Košíky se sladkostmi byly plné a andělé za písničku nebo básničku vše rozdali. S odchodem Mikuláše pomalu končilo i naše zábavné odpoledne. Na závěr dostalo každé dítě létající balonek a dospělí si mezi sebou popřáli krásné vánoce. Tak zase za rok, Mikuláši!

Maky

Děkujeme sponzorům:Zelenina Pražma
Ozvučení p. Petr Levák
Karneval podpořilo Město Rudná««« Předchozí text: Díky, že můžem
Následující text: Prohlášení střediskové rady k nové klubovně »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Hlavní město ČR?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   20.2.2021 - Ples Budoucnosti ???

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná