Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

8. Ples Balvanu Rudná 2009 - FOTOGRAFIE

Sobota 7. 02. 2009, 18.54 od Lenka | Plesy | 1524x

obrazek Šestého února jsme udpořádali svůj skautský ples. O vstupenky byl velký zájem a proto již týden před jeho začátkem byl sál absolutně vyprodán a ti, kteří si zajistili vstupenky včas, rozhodně nemuseli litovat.

Jen co všechny přítomné přivítali skauti svým Balvaňáckým pokřikem, rozehrála se kapela Staří známí a taneční parket se zaplnil. Kolem deváté večerní však všichni s radostí uvolnili místo pro Míšu Pilikovou – několikanásobnou mistryni ČR a druhou vícemistryni světa ve stepu. Jejímu umění nešlo jinak, než závidět.

Poté se na pódium přihnalo Kuře – maskot sbírky Pomozte dětem, se kterým středisko Balvan Rudná dlouhodobě spolupracuje. Do kasičky dostalo dva tisíce – výtěžek z prodaných vstupenek, a za odměnu si se všemi plesajícími zatančilo notoricky známý kuřecí tanec. A po něm se opět rozehráli Staří známí, kteří účastníky plesu bavili až do desáté, kdy Míša Piliková přidala své druhé vystoupení.

Na letošní ples jsme si připravili pro své hosty i malé soutěží překvapení. Nejprve vždy osm mužů a poté i osm žen soutěžilo o to, kdo jako první vypije půllitr piva. Po té si podobný závod mohli vyzkoušet i konzumaci tatranky na čas. Vítězové byli po zásluze odměněni cenami a parket se opět zaplnil tanečníky.

Netrvalo to však dlouho a byl čas na prodej lístků do tomboly, které z rukou prodavaček mizely přímo závratnou rychlostí. A nebylo se čemu divit – v tombole na ně čekalo celkem 213 cen! Šance na výhru tedy byla více než vysoká.

Před půlnocí se tančila již tradiční čumba, která dokáže unavit i ty nejzdatnější tanečníky. Jen co zazněly poslední tóny a tanečníci se s radostí usadili ke stolům, následovalo losování tomboly. Na tomto místě se sluší poděkovat všem sponzorům, kteří ceny věnovali: Čerpací stanice Šafránka, PPM, Dekorace Jaňourová, Heinz, paní Broženská a Monika Rottová.

Ani tombolou však ples nekončil. Kapela hrála vesele dál a ještě dvě hodiny po půlnoci se našlo dvacet soutěžících, kteří závodili v tom, kdo složí nejlepší vlaštovku. Ta vítězná přeletěla celý sál.

Zábava pokračovala dál až do půl třetí, kdy byl vyhlášen oficiální konec plesu, jinak by jistě spousta účastníků pokračovala v plesání až do rána. Podle ohlasů se i letošní ples vydařil alespoň stejně, jako ty předchozí, ne-li byl přímo lepší a proto se již teď všichni těšíme na ten následující.

FOTOGALERIE

Fotky: HAVRAN

Text: Lenka H.

««« Předchozí text: Výprava do Techmánie
Následující text: Registrace 2009 »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Kolik nohou má pes?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná