Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

7. Balvanův běh 2005

Pondělí 10. 10. 2005, 15.24 od Jan Dejm (Bambas) | Balvanův běh | 2019x

obrazekV sobotu 8. října si v Rudné na Vypichu dali dostavení všichni příznivci sportu, neboť se zde konal již 7. ročník Balvanova běhu. O tom, že sedmička je magické číslo svědčí množství překonaných rekordů.

V sobotu 8. října si v Rudné na Vypichu dali dostavení všichni příznivci sportu, neboť se zde konal již 7. ročník Balvanova běhu. O tom, že sedmička je magické číslo svědčí množství překonaných rekordů. Ten první se týkal hned počtu účastníků, kteří se nechali zlákat k tělesné aktivitě. Cílem proběhlo neuvěřitelných 73 závodníků. Zvýšený zájem o Běh vyvolala nejen jeho dlouholetá tradice, ale i zavedení nové kategorie, určené těm úplně nejmenším neposedům do 5 let. Historicky prvním místem v této kategorii se může pyšnit Anetka Uxová (ÚRT Beroun). I kategorie pro Holky a Kluky, Dívky a Jinochy se letos dočkaly nové, zkrácené trati, a tak Petra Kohoutová (ŠSK Újezd Nad Lesy) a Ondra Váně (Balvan Rudná), Tereza Hájková (Balvan Rudná) a Marek Lhoták (AC TEPO Kladno), kteří porazili ostatní závodníky, se stali držiteli traťových rekordů ve svých kategoriích.

Ostatní závodníci běželi již na klasické, 5,7 km dlouhé trati. Ovšem ani zde nebyla nouze o překonávání starých rekordů. Mezi Slečnami a Mladíky nový vytvořila jak Gabriela Pilařová (ŠSK Újezd Nad Lesy) s časem 0:33:43, tak Petr Horváth (Stará Boleslav), který se v cíli ocitl již 0:20:08 po opuštění startu. Mezi Ženami, dominovala s časem 0:24:43, a samozřejmě i s novým rekordem ve své kategorii, paní Jana Lundáková (DGP). Ovšem nejrychlejšíma nohama, se může chlubit Tomáš Linhart (PSK Olymp Praha), který trať zdolal za neuvěřitelných 0:19:14, a stal se tak staronovým držitelem traťového rekordu. A aby těch rekordů nebylo málo, i v kategorii Veteránek, se přepisovaly tabulky. Díky času 0:29:20, se o to postarala paní Alena Marková (BK Beroun). Jenom vítěz mezi Veterány, pan Jindřich Linhart (PSK Olymp Praha), 0:21:40, na traťový rekord, jehož držitelem je beztak on, nedosáhl.

Poděkování si tedy zaslouží všichni návštěvníci 7. Balvanova běhu, kteří přispěli ke zdárnému průběhu celé akce, ale především ti, jenž neváhali a přispěli do kasičky nadace Pomozte dětem, jejíž přítomnost je neodmyslitelnou součástí všech veřejných akcí, pořádaných Skautským střediskem Balvan Rudná, a také firma Bike Tuning, která pro všechny běžce připravila speciální akci.

Fotogalerie

Osobní rekordy za všechny ročníky

««« Předchozí text: Tábor 2005
Následující text: Mikulášský karneval 2005 »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Jakou barvu má nebe?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná