Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

Mikulášský karneval

Úterý 6. 12. 2016, 13.20 od Jan Dejm (Bambas) | Karnevaly | 800x
obrazek

Jako každý rok, tak i letos, jsme uspořádali tradiční Mikulášský karneval. Tentokrát nás Mikuláš navštívil již 3.12. v Sokolském domě. I když to zprvu vypadalo, že přijde dětí málo, během půl hodinky se sál zaplnil a karneval mohl začít!

Na podiu všechny přivítal Bambas, tentokrát jako motýl Emanuel. Kromě řádění a poskakování na nejrůznější písničky z pohádek si mohly děti vyzkoušet i spoustu her, které připravoval Mažír, Pája a Veverky s Liškami. Nejrůznější taneční kreace navíc dětem předváděly nejen Veverky a Berušky, ale i někteří Rysové. Kdo si chtěl chvíli odpočinout od karnevalového reje, mohl si něco nechat namalovat na obličej od Judith, Emy a Haničky, nebo si zahrát v dětském koutku.

I letos samozřejmě probíhala soutěž o nejlepší masku. Konkurence byla veliká a porotci měli opravdu náročný úkol. Nakonec se mezi deset nejlepších probojovali např. Albert Einstein, člen skupiny Kiss, indián, hawajská tanečnice, lichožrout, transformer…Cenu za nejlepší rodinnou masku si tradičně odnesla rodina Cehulova. Tentokrát představovali slunce, měsíc a hvězdu. A nejlepší dospěláckou maskou byla zvolena Wednesday Adamsová.

Kolem půl páté sál nejprve ztichl a potemněl a pak už za chrastění řetězů vtrhla mezi děti tlupa čertů. I když někoho možná trochu postrašili, hned toho raději nechali, protože do sálu vstoupili andělé a za nimi už tak dlouho očekávaný Mikuláš. Děti se honem hrnuly, aby přednesly připravené básničky nebo písničky a jako odměnu si každý odnesl balíček sladkostí. Dostalo se opravdu na každého a při odchodu si mohly ještě vybrat balonek.

Vzhledem k tomu, že ani letos si čerti nikoho neodnesli, doufáme, že všichni dorazí i příští rok.

Napsala: Maky

FOTOGALERIE

 – prvních pár fotek

Plakát karneval 2016


Akce je podporována městem Rudná

««« Předchozí text: Výstava mladých ilustrací v Obecním domě
Následující text: Veverky na Neviditelné výstavě »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Jakou barvu má nebe?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná