Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

8. Balvanův běh 2006

Středa 11. 10. 2006, 13.00 od Jan Dejm (Bambas) | Balvanův běh | 3213x

obrazekŠlo sobotní dopoledne s datem 7. října vyplnit něčím lepším, než sportem? Ano, účastí na Balvanově běhu! Protože Balvanův běh je nejen sportovní, ale také společensky prospěšnou událostí, která se může pyšnit již osmiletou historií.

Tento nepochybně významný sportovní závod si v letošním roce nenechalo ujít 38 sportovních nadšenců, kteří se postavili na startovní čáru, aby se svými výkony nesmazatelně zapsali do tabulek Balvanova běhu, jehož trať se v letošním roce dočkala nové podoby. Celý závod již tradičně odstartovaly kategorie těch nejmenších běžců, tedy Škvrňat, kteří se na kariéru profesionálních sportovců teprve připravují, a tak si zatím museli vystačit pouze s 300m tratí. Tu se mezi 0 – 3letými Škrvňaty podařilo nejrychleji zdolat Matyášovi Svěchotovi a mezi 4 – 6letými Anetce Uxové. Poté na trať o délce 1 km vyběhli zástupci kategorií Holek a Kluků (7 – 10 let). Nejrychlejší holčičí čas (0:04:19) patří Simoně Lhotákové a ten klučičí (0:03:36) Lukáši Svěchotovi. Jako první, kdo okusili celou délku nové tratě, která má oproti předchozím ročníkům menší výškové převýšení, byli zástupci kategorií Dívky a Jinoši (11 – 14 let). 3,2 km dlouhý okruh nejrychleji zaběhla Kateřina Zwingerová (0:15:14) a Ondřej Svěchota (0:12:36). Poté vběhli na trať Mladíci (15 – 17letí běžci). Ti už běželi celý okruh 2×. Nejrychlejším časem se může chlubit Petr Horváth (0:21:10). A pak už se na startu chystali Ženy a Muži a Veteráni. Ti všichni také absolvovali celou trať 2×, takže v cíli měli v nohách minimálně 6,4 km. A jaké jsou vítězné časy v těchto kategoriích? Ženám suverénně vévodila paní Hana Svěchotová (0:30:05), mezi Muži to byl pan Jiří Rosol (0:21:24), v kategorii Veteránů ženám dominovala paní Alena Marková (0:30:46) a mužům pan Jindřich Linhart (0:23:27). A protože, jak již bylo napsáno, byla letošní trať nová, jsou všechny vítězné časy zároveň i novými traťovými rekordy, které můžete v příštím roce překonat i Vy! A jelikož Balvan běh není jenom na seznamu sportovních akcí, ale také na seznamu sbírkových akcí nadace Pomozte dětem, putuje veškerý výtěžek ze závodu a částka, kterou návštěvníci běhu přispěli do kasičky, na konto této nadace. Na závěr se zaslouží poděkovat nejen všem běžcům a příchozím za vytvoření skvělé závodní atmosféry, ale také čerpací stanici Šafránka za technickou a materiální podporu.

Autor textu: Alča Hábltová

Ke stažení:
Výsledková listina , Profil tratě, Propozice, Mapa tratě.

Fotogalerie

««« Předchozí text: Výlet na zámek v Lánech (den otevřených dveří)
Následující text: Sázení stromků Vlašim - říjen 2006 »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

Honza Dejm       Malá účast

Je jen škoda, že se nás letos sešlo tak málo. I tak děkuji běžcům i pomocníkům. A hlavně Matějovi za 2. místo ve „Škvrňatech“ :-) Honza

[1] | Čtvrtek 12. 10. 2006, 22.08 | | , reaguj
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Hlavní město ČR?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná