Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

Prázdniny 2020

Pátek 29. 05. 2020, 09.08 od Jan Dejm (Bambas) | Tábory | 362x

obrazek Vážení rodiče, skautíci,

musíme Vám touto cestou sdělit velmi smutnou zprávu. Po několikatýdenním přemýšlení, vymýšlení a dohadování jsme bohužel dospěli k asi nejtěžšímu rozhodnutí od znovuzaložení Junáka v roce 1990. Bohužel RUŠÍME letošní tábor! Rozhodnutí to opravdu nebylo jednoduché, ale po zvážení všech rizik, negativ, ale i pozitiv jsme byli nuceni tábor zrušit. Není potřeba zoufat. V týdnu 13.7–17.7. jsme se domluvili na „Týdnu skautských aktivit“ v okolí Rudné.

Celá koncepce je pro nás nová a je teprve v plenkách, ale jisté je, že se o Vás postaráme každý den (13.-17.7.) v době od cca 8h do cca 16h minimálně, někdy až do večerky :-). Máme v plánu udělat programy po družinách, ale i pro celé středisko. Nebude to „příměstský“ tábor, ale spíše družinový program.

Jak jsem psal výše, je to celé v zárodku a spoustu detailů musíme ještě domyslet, ale již teď je jisté, že se chceme potkávat a to, že na společný tábor nepojedeme, nám bude opravdu moc chybět!

Případná platba bude na režii celé akce a na případnou stravu (tu ovšem nejsme schopní zajistit na 100% času), částečně se budete muset postarat sami. Žádné další poplatky vybírat nebudeme…

Doufáme, že toto sdělení pochopíte a budeme se společně těšit na tábor Harryho Pottera 2021!!!

V dalších dnech zašlu dotazník a info s dalšími informacemi.

Skautská organizace není bohužel ani sportovní klub, ani organizace podle školského zákona, proto se na nás vztahují jiné podmínky setkávání. Situaci se schůzkami bedlivě sledujeme a o případném dalším vývoji Vás budeme určitě informovat. Jednotlivé informace pro družiny Vám zašlou Vaši vedoucí. Zatím ovšem s nějakým hromadným startem vyčkáváme, s ohledem na měnící se podmínky.

Mějte se na konci školního roku krásně, mějte super vysvědčení a hlavně, buďte zdraví, ať se společně potkáme :-)

««« Předchozí text: Pomozte dětem 2019-2020
Následující text: Letní skautské aktivity - FOTKY »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Kde sídlí Balvan Rudná?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná