Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

7. ples Balvanu Rudná 2008 - PŘIDÁNO 2. VIDEO 26.2.

Úterý 26. 02. 2008, 20.10 od Jan Dejm (Bambas) | Plesy | 2681x

obrazekUž je to tradice, že vždy v únoru pořádá naše středisko pro širokou veřejnost ples. Ten letošní nesl šťastné číslo sedm a to znamená, že pro něj platí stejné a neméně pozitivní charakteristiky jako pro šest předchozích: konal se v rudenské Sokolovně, byl vyprodaný (i když se ne všichni majitelé svých vstupenek vinou nemoci dostavili), hráli skvělí Staří známí, byla bohatá tombola ve které snad každý držitel lístků něco vyhrál, přišlo Kuře, panovala zde příjemná atmosféra a hlavně byl zase úspěšný a vydařený. Nebo ne?

Možnosti podělit se o svůj názor tentokrát dostal hlavní organizátor plesu Bambas:

Na co jiného se jako první zeptat, než na to, jak jsi byl s letošním plesem spokojený ty? Jednak jako organizátor a také jako návštěvník?

Jako organizátor plesu jsem byl nadmíru spokojený. Vydařilo se takřka vše :-D Ples se nám již tradičně daří vyprodat cca tři týdny před jeho začátkem, tombola byla letos nebývale bohatá (279 cen) a kapela hrála opět výborně k tanci i k poslechu.

Z pohledu běžného návštěvníka působila celá akce, že vše probíhalo tak, jak mělo, ale je jasné, že za tím vším stojí spousta vynaložené energie, co je na organizaci celého plesu nejtěžší?

Nejtěžší je jít do toho i po sedmi letech s nadšením a sehnat pár schopných pomocníků. A to se nám 100% daří :-) Samozřejmě je důležitých věcí daleko víc (vyprodat sál, sehnat hodnotné ceny do tomboly a sehnat kvalitní předtančení a kapelu) A samozřejmě zajistit klidný a ničím nerušený průběh plesu.

Byly slyšet pochvalné reakce na předtančení. Můžeš ještě jednou všem přiblížit o co se jednalo?

Ano, letos bylo předtančení na velmi vysoké úrovni. Letos se nám předvedli a s velikým aplausem a přídavkem zatančili stepařky ze studia ANDREA Praha se svojí choreografií na Kankán a na Volné téma. Děvčatům se dostalo opravdu velikého potlesku a musela i přidávat 8-O DĚKUJEME

Akce Balvanu Rudná jsou tradičně spjaty se sbírkovou akcí Pomozte dětem a nejinak tomu bylo i v případě tohoto plesu. Překonal letošní výtěžek náš dosavadní střediskový rekord, který padl na loňském plese?

Bohužel na letošní ples byla použita již zapečetěná kasička z akce Mikulášský karneval 2007 a tak není jisté, jestli jsme na plese rekord překonali. Vybralo se společně 10274,50 Kč. DĚKUJEME VŠEM

Nedílnou součástí plesu je tombola. I ta letošní byla nesmírně bohatá a to i díky darům sponzorů. Kdo všechno si zaslouží poděkování za darování cen?

V letošním roce naše tombola čítala neuvěřitelných 279 cen. Poděkování zaslouží zejména čerpací stanice ŠAFRÁNKA, společnosti BOTY SVATOŇOVÁ, DEKORACE JAŇOUROVÁ, Veronika a Petr Havlanovi, Monika Rottová a paní Broženská. Všem ještě jednou děkuji za jejich věcné dary.

A malé zamyšlení na závěr: stávající podoba plesu je zatím úspěšná, nicméně neuvažuješ do budoucna o nějaké inovaci?

Ano, hned po plese jsme se na našem webovém fóru začali zabývat plánováním plesu 2009 a jsme sami zvědaví, co rok 2009 přinese. Věřím, že se nám podaří ples do roku 2009 něčím ještě vylepšit a oživit.

Autor textu: Alča Hábltová

1. předtančení VIDEO

2. předtančení VIDEO

2. předtančení – přídavek VIDEO

Tanec na sále VIDEO

Fotogalerie

««« Předchozí text: Únorová výprava astronautů do Planetária
Následující text: Mise NATO 2008 »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Hlavní město ČR?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná