Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

PLES BUDOUCNOSTI - ZRUŠEN!!!

Úterý 10. 03. 2020, 10.25 od Jan Dejm (Bambas) | Plesy | 483x

obrazek Přátelé a kamarádi, bratři a sestry, Vážení hosté,

Sobotní ples se bohužel konat nemůže. Víme, že je to na poslední chvíli, spousta z vás se na něj těšila, má již připravené kostýmy a nemá na večer náhradní program. Proto, uspořádejme si každý svůj vlastní ples bez plesu! V sobotu večer se slavnostně oblečme (jako na ples J), do sklenice nalijme dobrý mok, z reproduktorů pusťme svoji oblíbenou muziku a vyzvěme svého partnera k tanci.

Na rozdíl od „běžného“ plesu, se tohoto mohou účastnit i děti, soutěže jistě nahradí nějaká společenská hra a „kuřecí tanec“ si okolo půlnoci můžete pustit například tu: https://www.youtube.com/watch?…

Bohužel tímto nepopulárním opatřením utrpí i Pomozte dětem, sbírka, kterou již spoustu let spolupořádáme. Proto bychom Vám rádi dali vědět, že kasička bude zapečetěna minimálně do konce března. (K ničemu Vás ovšem nenabádáme :-)

Nemusíte mít strach o svoje peníze za vstupenky. Peníze pošleme zpět na účty, ze kterých platba dorazila a hotovost vrátíme osobně Všem.

Náš ples byl vždy o setkávání se s kamarády a známými. Pojďme se tedy v sobotu „potkat“ alespoň virtuálně. A až budete plesat doma, vyfoťte se a nasdílejte svoji fotografii s námi, nebo na sociálních sítích s hastagem #plesbezplesu a nezapomeňte nás označit @stredisko.balvan.rudna nebo ji jen pošlete na tento e-mail. Jistě fotografie využijeme nějakým vtipným způsobem, např. na webu.

Těšíme se na vás v sobotu na sociálních sítích a na „Plese Budoucnosti“ v roce 2021, kde jistě upotřebíte letošní kostýmy a doplňky! Celá situace nás mrzí o to více, že na ples jsme prodali pro letošní rok rekordních 203 vstupenek, což je pro pořadatele plesů v Rudné letos nesmírně těžký úkol. Jsme moc rádi za Vaší přízeň.

Vaši skauti a skautky ze střediska Balvan Rudná

««« Předchozí text: Štíři v Národním zemědělském muzeu
Následující text: KORONAVIRUS: INFORMACE K DOČASNÉMU POZASTAVENÍ BĚŽNÉ SKAUTSKÉ ČINNOSTI »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Kde sídlí Balvan Rudná?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná