Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

Mikulášský karneval 2007 - UPRVAVENO

Úterý 18. 12. 2007, 16.20 od Jan Dejm (Bambas) | Karnevaly | 2206x

obrazekAč se to nezdá, uběhl další rok a opět nadešel čas, kdy Mikuláš spolu se svými společníky obchází všechny hodné děti a rozdává jim nadílku. Zpráva o tom, že Mikuláš má zájem o společné setkání s dětmi ještě dříve, než je navštíví v jejich domovech, se rozkřikla rychlostí blesku. A protože v Rudné a jejím okolí je vysoká koncentrace hodných dětí, tak jich v neděli 2. prosince do Sokolského domu v doprovodu svých rodičů a dalších příbuzných dorazilo tolik, že se tam všichni jen tak tak vešli.

Celé setkání s Mikulášem probíhalo formou karnevalu – tedy ve znamení masek a zábavy. I letos sál zaplnila celá řada pěkných a nápaditých masek a originálních převleků, které na sobě měli nejen děti, ale i někteří rodiče. Snaha se musí ocenit, a tak jsme i letos vybranou masku odměnili sladkou odměnou. Tu letošní si odnesl malý kuchař. Abychom všem přítomným zpříjemnili čas do příchodu Mikuláše, připravili jsme si pro ně kromě hudby, spousty balonků, soutěží také malé překvapení. Pozvali jsme si malé tanečnice a tanečníky z Tanečního klubu Romany Chvátalové, kteří nám zatancovali. Pořekadlo o tom, kdo si počká, ten se dočká se vyplnilo i tentokrát. Nejenže se přišli podívat čerti, ale hlavně spolu s anděly přišel Mikuláš a všem dětem něco přinesl. Věříme, že všichni odcházeli spokojeni a za rok přijdou znovu. Těší nás, že jejich pozornosti neuniklo ani žluté kuře reprezentující nadaci Pomozte dětem, protože jeho kasička na konci karnevalu nezůstala prázdná. Děkujeme všem, kteří přišli, přispěli a také těm, kteří nám vyplnili dotazník, jehož výsledky nám do budoucna poslouží k organizaci stále lepších karnevalů. Stejně tak děkujeme našim sponzorům společnostem Čerpací stanice Šafránka – Aleka, s.r.o. a Popron Média, s.r.o., které věnovali odměny pro děti.

Fotogalerie

Fotky Tomáše Novotného jsou ZDE

Autor textu: Alča Hábltová
Fotky: Áší, Alča H., Iky, Mažír

««« Předchozí text: Sázení stromků Vlašim 2007 - NOVÉ FOTKY
Následující text: Fotky Tomíka Novotného »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Kolik nohou má pes?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná