Balvan Rudná

středisko 212.07 Rudná
Příčná 1031/4
252 19 Rudná
Email: info(zavináč)balvan.cz
Číslo účtu: 2500781391/2010

Kontakty/INFO | Napište nám!

Závod vlčat a světlušek 2008

Pondělí 28. 04. 2008, 21.00 od Jan Dejm (Bambas) | Ostatní | 878x

V sobotu 26.4. se konalo v Hořovicích okresní kolo Závodu vlčat a světlušek. Lvi i Berušky se pilně připravovali již několik měsíců a na závod se velmi těšili. Všichni jsme se sešli na berounském nádraží před osmou hodinou ráno a pak jsme vyrazili vlakem do Hořovic.

Sešlo se nás opravdu hodně: morální podporu zajištovali Anti, Petr, Maky, Jíťa, Sára, Ivanka a Grizzly. Z Berušek jely Bára a Dája (naše dvojčata), Haničky, Juditka, Terka a malá Barča. Ze Lvů jeli Lego, Grimly, Eidam, Krtek, Adam, Kuba, Dan, Tomáš, a Topol. Závod se konal za Hořovicemi v lesíku a protože jsme tam dorazili brzo, Berušky se nahlásily jako hlídka číslo 2 a Lvi (kteří se rozdělili do dvou hlídek po pěti a čtyřech členech) dostali číslo 3 a 4. Lvi se museli rozdělit protože největší počet členů v hlídce je osm. Pak jsme si různými hrami krátili čekání než dorazí další družinky a také se zaregistrují. Naštěstí bylo krásné počasí a tak nám čas do nástupu rychle utekl. Na nástupu jsme se dozvěděli, že soutěží celkem 12 hlídek (5dívčích a 7 chlapeckých) a jaká jsou pravidla závodu. Hlídky vybíhaly ze startu po 15 minutách, trasa byla dlouhá necelé dva kilometry a bylo na ní 10 stanovišť. Stanoviště byly: První pomoc, Paměť, Fyzická zručnost, Vlast a skauting, Manuální dovednost, Orientace, Šifry, Příroda a další. Berušky vybíhali v 10:15 a Lvi v 10:30 a v 10:45. Pro nás vedoucí pak nastaly dvě hodiny napjatého čekání jak se našim družinkám povede – samozřejmě, že jsme jim drželi palce! Každá naše družinka byla na trase hodinu a 45 minut. Všichni přiběhli v pořádku a po svačině a náležitém osvěžení jsme si opět zpříjemnili čekání než doběhnou ostatní hlídky hrami. Nejvíce jsme hráli vracečku, maso v kruhu, vybíjenou a trojnožku. Odpoledne nám hezky uteklo a po třetí hodině nastal čas vyhlášení výsledků. Nástup byl plný napjetí. Berušky se umístily na 4. místě. Lvi se umístili na místě 6. a 2. To znamená, že Lvi postupují do krajského kola. Všem moc a moc blahopřejeme a tešíme se na další kolo závodu.

Fotogalerie

Autor textu a fotek: Anti

««« Předchozí text: Vodnická výprava - duben 2008
Následující text: Relí Monte Libušín 2008 »»»
Na úvodní stránku

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Komentáře jsou moderované = ZOBRAZÍ JE AŽ ADMINISTRÁTOR!!!
(Z důvodu častých útoků SPAM robotů)

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Jakou barvu má nebe?
Odpověd:

 • Bazárek (nové)

 • Fotoalbum

 • Fotoalbum do 2014

 • Diskusní fórum

 • Dokumenty

 • Naše družiny

 • SPONZORING

  • Co nás čeká?

   3.-17.7.2021 - Tábor - snad

   Ze svého rozpočtu nás podporuje Město Rudná